Разделы портала
Главная портала
Новости компаний
Статьи
Каталог фирм
Деловые контакты
Полезная информация
Авиабилеты
Прайс-листы new
Психология успеха
Безопасность
Горящие путевки
Киев On-line
Карта сайта Главная Контакты
 Сервисы портала
Вход
Условия размещения
Контакты
Реклама на проекте
Бесплатная реклама
Меню раздела Главная: Безопасность Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Интеллектуальное здание Умный дом  

СТАТЬИ

JUNG - включення легким дотиком

Час нормованих стандартних рішень пішов. Сьогодні система електроінсталяції нестримно набуває індивідуального характеру. З новим сенсорним модулем від JUNG споживач вперше може створити вимикач, відповідний його власним вимогам і побажанням.

Сенсорна поверхня модуля відкриває нові можливості для перетворення звичайного вимикача на об'єкт інтер'єру. За бажанням користувача на передньому плані панелі вимикача під прозорою накладкою можна розмістити, наприклад, фотографію приміщення, стилізоване креслення або текст. (система умный дом, автоматизация зданий, технология умный дом)

На практиці це може виглядати таким чином: як фон служить фотографія приміщення, з відміченими на ній джерелами використання електроенергії, якими необхідно управляти. Ця фотографія є основою для визначення місця розташування сенсорних точок, кожна з яких оснащена підсвічуванням. Аби включити ту або іншу функцію, досить натискувати на сенсорну точку (час натиснення менше 1 с). Тепер досить одного дотику, аби з легкістю управляти освітленням, системою жалюзі і рольставнями. В цілому можуть бути створені 16 точок натиснення, які потім можна згрупувати в схеми з'єднання (максимум 8 схем). Це дозволяє легко вирішити комплексні завдання управління різними електроприладами в приміщенні. Також до переваг сенсорного модуля від JUNG можна додати наявність функції центрального включення/вимкнення: "все вкл." або "все викл."


Естетика новітніх технологій

Покоління вимикачів, орієнтованих на майбутнє, сконструйоване відповідно до останніх досягнень технічного прогресу і відповідає всім вимогам привабливого дизайну. Особливо добре в сучасному інтер'єрі виглядає поєднання сенсорного модуля і інноваційного FD-дизайна: елегантна плоска форма ефектно підкреслює бездоганну техніку. Сенсорний модуль розміром 71х71 см дуже добре поєднується з витонченими рамками. Як альтернатива також можна використовувати рамки з класичної серії LS.


Простий монтаж

Сенсорний модуль під'єднується до універсальної 8-канальної релейної станції (Арт. - Nr. RS 8 REGHE). Процес інсталяції поділений на декілька етапів. Спочатку в монтажну коробку встановлюється спеціальне кільце, що несе, на якому кріпляться модуль і рамка, потім відбувається фіксація рамки. За бажанням клієнта щоб уникнути крадіжки модуля його можна закріпити за допомогою двох шурупів. На завершення монтажу необхідно встановити прозору накладку і підкладку із зображенням приміщення або текстом.

Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Система безопасности для дома или умный дом в одной коробке.

Добавить статью

НОВОСТИ
15.10.2012
Почерковедческая экспертиза
Детективное агентство "Кассандра" поможет Вам всего за три рабочих...
19.12.2011
АКЦИЯ! Датчик Ракушка 45 мм в подарок!
Цена/шт 1.32 грн....
19.12.2011
Новые счётчики посетителей GSM передача данных
Передача данных через GSM. Простой принцип работы: счётчик отправляет раз...
22.07.2011
GSM BSE-950 сигнализация беспроводная комплект 129USD уже в продаже
Комплект беспроводной сигнализации GSM BSE– 950 Full. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ 1....
28.02.2011
VIII Международная специализированная выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ - 2011 21-24 сентября 2011
(боевое, служебное, охотничье, спортивное оружие, боеприпасы, оптика...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2008