Разделы портала
Главная портала
Новости компаний
Статьи
Каталог фирм
Деловые контакты
Полезная информация
Авиабилеты
Прайс-листы new
Психология успеха
Безопасность
Горящие путевки
Киев On-line
Карта сайта Главная Контакты
 Сервисы портала
Вход
Условия размещения
Контакты
Реклама на проекте
Бесплатная реклама
Меню раздела Главная: Безопасность Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Офисное оборудование  

СТАТЬИ

Сейфи, правильна установка металевих збройових сейфів

Визначення сейфа і вимоги, що пред'являються до нього, приведені в Гості "Сейфів і сховища цінностей. Вимоги і методи випробувань на стійкість до злому і вогнестійкість". Згідно стандарту, сейф - це пристрій з площею основи не більше 2 кв. м., призначене для зберігання цінностей, документів і носіїв інформації, стійке до злому. Всі сейфи є зломостійкими, але деякі до того ж стійкі до дії небезпечних чинників пожежі - їх називають вогнестійкими. 

Купувати сейф краще в спеціалізованих салонах, і лише сейфи відомих торгівельних марок. Вибравши сейф, попросіть продавця-консультанта надати вам сертифікати випробувань по стандартах країни-виробника. Крім того, на думку експертів, вартість потенційних об'єктів зберігання має бути не більше ніж на порядок (у 10 - 15 разів) вище за ціну самого сховища. 

Готельні сейфи є різновидом меблевих і відрізняються спеціальними замками. З одного боку, ці замки повинні не викликати скрути в роботі з ними у клієнтів готелів, мати можливість аварійного відкриття в разі втрати ключа або коду, а з іншого боку, бути абсолютно надійними. Найбільшою мірою даним вимогам відповідають електронні замки. Розрізняють замки кодові і використовуючі карти з магнітним кодом, наприклад кредитні карти. 

Металеві шафи використовуються для проектування роздягальних приміщень у всіляких установах: на виробничих підприємствах, в офісах комерційних організацій, в спортивних установах, в учбових закладах. Також металеві шафи для одягу - це універсальний і надійний засіб для зберігання верхнього одягу і особистих речей. 

Варто відзначити, що металеві шафи для одягу діляться на дві основні категорії - суцільнозварні і збірні. Перші поставляються вже в остаточному готовому вигляді, а другі збираються за допомогою заклепок і заклепувального пістолета, які завжди входять в асортимент постачання. Дверці обох типів шаф мають вентиляційні отвори у верхній частині шафи, а також спеціальне місце для інформаційної таблички. 

Важливо відзначити, що металеві шафи для одягу бувають різних видів: шафа металева розбірна для зберігання змінного одягу з чотирма вічками, шафа металева розбірна для зберігання змінного одягу з трьома вічками, шафа металева для зберігання змінного одягу, шафа металева двостулкова розбірна для зберігання змінного одягу. Всі ці шафи мають жорстку конструкцію. Шафи поставляються в розібраному вигляді, але це не страшно, оскільки вони збираються вельми легко на гвинтах без використання спеціальних інструментів. 

Вибір сейфа - робота серйозна і відповідальна. Існує дві основні категорії сейфів: стійкі до злому і вогнестійкі. Як видно з назви, перші забезпечують захист від злому, а другі захищають від втрати унаслідок пожежі. Тому перед тим, як купити сейф, потрібно визначити, який тип захисту є пріоритетним. Існує і так звані вогнезломостійкі сейфи, які забезпечують захист як від вогню, так і від злому. Одночасне забезпечення вогнестійкості і зломостійкості в конструктивному плані досягається прямо протилежними методами, отже сейфи з комбінованим захистом вельми дорогі. 


Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Сейфи для офісу - що важливе знати при виборі

Добавить статью

НОВОСТИ
15.10.2012
Почерковедческая экспертиза
Детективное агентство "Кассандра" поможет Вам всего за три рабочих...
19.12.2011
АКЦИЯ! Датчик Ракушка 45 мм в подарок!
Цена/шт 1.32 грн....
19.12.2011
Новые счётчики посетителей GSM передача данных
Передача данных через GSM. Простой принцип работы: счётчик отправляет раз...
22.07.2011
GSM BSE-950 сигнализация беспроводная комплект 129USD уже в продаже
Комплект беспроводной сигнализации GSM BSE– 950 Full. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ 1....
28.02.2011
VIII Международная специализированная выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ - 2011 21-24 сентября 2011
(боевое, служебное, охотничье, спортивное оружие, боеприпасы, оптика...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2008