Разделы портала
Главная портала
Новости компаний
Статьи
Каталог фирм
Деловые контакты
Полезная информация
Авиабилеты
Прайс-листы new
Психология успеха
Безопасность
Горящие путевки
Киев On-line
Карта сайта Главная Контакты
 Сервисы портала
Вход
Условия размещения
Контакты
Реклама на проекте
Бесплатная реклама
Меню раздела Главная: Безопасность Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Системы контроля, управления и ограничения доступа  

СТАТЬИ

Домофонія

Нові розробки і рішення в області в домофонії, презентації яких проходять на заходах, присвячених проблемам безпеки і питанням інженерного оснащення об'єктів, зазвичай підрозділяються на аудіо і відеодомофони, а також класифікуються на дві різні категорії: домофонні системи колективного і індивідуального використання. Розвиток цієї галузі дозволяє детально прослідити вдосконалення технічної складової домофонів і виявляє динаміку поступового переходу від простих індивідуальних домофонів до колективних домофонних систем з блоками пам'яті і всіма необхідними інтерфейсами, що дозволяють домофону ефективно взаємодіяти із зовнішніми пристроями і системами. З боку інженерних систем автоматизації будівель, також, просліджується явний рух назустріч домофонії. Процес зближення домофонних систем і всіх традиційних систем автоматизації об'єктів постійно розвивається, і найбільший інтерес представляють саме тенденції розвитку даного процесу, в той час, як окремі приклади можуть бути цікаві як ілюстрації поточного стану цієї галузі. У цьому контексті показовими можна назвати новітні розробки європейських компаній, домофонна продукція яких була представлена на виставці "Light & Building". В основному, фірми, продукція яких була представлена на вказаному заході спеціалізуються на локальній автоматиці, електронастановних виробах і розробках устаткування для автоматизації об'єктів, як правило, з використанням протоколу KNX/EIB. На сайті асоціації KNX розміщена інформація про асоціацію і відповідний протокол, і ось найцікавіші витримки звідти: «Асоціація KNX є засновником і власником технології KNX - відкритого стандарту для всіх вживань в області автоматизованого управління будівлею і домашньої автоматизації від управління систем освітлення і управління жалюзі до регулювання систем безпеки, опалювання, вентиляції, охолоджування, контролю, сигналізації, водопостачання, енергетичного менеджменту, електролічильників і побутових приладів, а також аудіоприладів і так далі KNX володіє єдиними для всіх виробників і продуктів інструментами введення в експлуатацію (ETS), а також повним набором різних середовищ передачі даних (вита пара, PL, RF і IP) і видів конфігурацій (для системного, простого і автоматичного режимів). (системы контроля доступа)

Технологія KNX визнана європейським (CENELEC EN 50090 і CEN EN 13321-1), а також міжнародним стандартом (ISO/IEC 14543-3). У її основу ліг 15-річний досвід роботи засновників KNX, організацій EIB, EHS і BATIBUS. На даний момент в світі існує більше 100 підприємств - члени асоціації і майже 7000 груп сертифікованих продуктів KNX. Асоціація KNX уклала договори про партнерство вже з більше 21000 підприємств-інсталяторів приблизно в 70 країнах». На самому початку свого розвитку протокол KNX не включав домофонію, але у міру зростання попиту на це устаткування, з'явилася необхідність розробки і впровадження закінчених рішень від єдиного виробника, які були б виконані в єдиному дизайнерському стилі з останнім устаткуванням компанії-виробника. Тому у виробників виникло нове завдання - розширити свою лінійку електронастановного устаткування домофонними системами. Найперші домофонні рішення були відособленими пристроями, які доповнювали відповідні серії електроустаткування лише схожим дизайном, а працювали абсолютно автономно. Але поступово, функціональність домофонних систем нарощувалася, і в найтриваліший час вони наблизилися до інженерного устаткування, що працює по відкритих протоколах автоматизації об'єктів. (Аудиодомофоны)

Європейські домофонні програми були представлені, зокрема, наступними системами: 

домофони для приватних і багатоквартирних будинків; 
домофони для прихованого і накладного монтажу; 
домофони для установки в панелі, рамки і стійки власного виробництва і стійки інших виробників; 
домофонні системи з ауіио- і відеопристроями; 
домофони для внутрішньої і зовнішньої інсталяції. 

Все представлене домофонне устаткування випускається в звичайному і антивандальном виконаннях. 

Також, необхідно згадати, що дизайн домофонов міняється відповідно до вибраного електронастановного устаткування.

Приклад приведений нижче розміщений тут, як наочна ілюстрація інтеграції домофонного устаткування в єдину систему електронастановного устаткування... Квартирна панель і переговорний пристрій призначено для накладного монтажу. Відмітна особливість квартирної станції - дуже мала товщина корпусу. Випускається цей домофонний пристрій в готовому до підключення вигляді. Квартирна станція добре поєднується з електронастановними виробами. Завдяки цій відповідності, існує величезна безліч рішень для оформлення приміщення. Квартирна панель може мати переговорний пристрій або телефонну трубку, і може виконуватися за допомогою самих різних матеріалів. Пристрій може мати всілякі форми і кольори. При необхідності зміни зовнішнього вигляду квартирній панелі, досить поміняти настановну рамку панелі. (Видеодомофоны)

У багатьох областях, швидкий розвиток технічного прогресу веде до мініатюризації пристроїв, наприклад це стосується телефонів, КПК, відеокамер і всіляких електронних компонентів. Складові компоненты сучасних домофонів мають дуже невеликий розмір, і вся система може легко уміщатися в пристрої для накладного монтажу і монтажні коробки для прихованого монтажу. Це, у багатьох випадках, дозволяє встановлювати переговорні пристрої, як дверною, так і квартирною станцій, безпосередньо в товщу стіну або закріплювати пристрої домофонії на поверхні стіни за допомогою завчасний встановлених вставок. Таким чином, можна побачити тенденцію явного зближення домофонних систем з інженерними системами автоматизації будівель. Навіть у нечисленних, приведених тут, прикладах видно, що існуючі рішення в області домофонії об'єднані з елементами управління будівлею, як структурно, так і функціонально. У зв'язку з тим, що найбільш динамічний розвиток систем автоматизації будівель можна спостерігати в рішеннях, що базуються на відкритих протоколах, то і перспективи інтеграції домофонії в єдину систему управління будівлею, безумовно, будуть орієнтовані на використання в домофонних пристроях відкритих протоколів.

Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Биометрические системы по отпечатку пальца и геометрии лица ZKSoftware
Нові вирішення передачі сигналу і безпечного замикання в СКУД
Замки для шкафчиков с одеждой
Система "Барьер"
Переходим от механических замков к электронным

Добавить статью

НОВОСТИ
15.10.2012
Почерковедческая экспертиза
Детективное агентство "Кассандра" поможет Вам всего за три рабочих...
19.12.2011
АКЦИЯ! Датчик Ракушка 45 мм в подарок!
Цена/шт 1.32 грн....
19.12.2011
Новые счётчики посетителей GSM передача данных
Передача данных через GSM. Простой принцип работы: счётчик отправляет раз...
22.07.2011
GSM BSE-950 сигнализация беспроводная комплект 129USD уже в продаже
Комплект беспроводной сигнализации GSM BSE– 950 Full. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ 1....
28.02.2011
VIII Международная специализированная выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ - 2011 21-24 сентября 2011
(боевое, служебное, охотничье, спортивное оружие, боеприпасы, оптика...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2008