Разделы портала
Главная портала
Новости компаний
Статьи
Каталог фирм
Деловые контакты
Полезная информация
Авиабилеты
Прайс-листы new
Психология успеха
Безопасность
Горящие путевки
Киев On-line
Карта сайта Главная Контакты
 Сервисы портала
Вход
Условия размещения
Контакты
Реклама на проекте
Бесплатная реклама
Меню раздела Главная: Безопасность Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Системы охранного телевидения и наблюдения  

СТАТЬИ

Інтегровані поворотні камери (камери PTZ) - що це взагалі таке?

Як і фіксовані камери, інтегровані (інакше відомі як камери PTZ) отримали свою назву завдяки своїм здібностям переміщатися вліво і управо, здійснювати нахил вгору і вниз, і збільшувати або зменшувати зображення. Відбувається це за рахунок унікального поєднання панорамним голівкам, що нахиляються, і масштабуючого об'єктиву. В цілому, можливість збільшення камерою спостереження PTZ насправді є комбінацією цифрового і оптичного збільшення. (охранное видеонаблюдение)

Цифрове збільшення використовує електроніку для збільшення і зменшення зображення, тоді як оптична зміна розміру відбувається завдяки руху лінзи об'єктиву. В цілому збільшення камери спостереження можна розрахувати, помноживши величину цифрового збільшення на оптичне. Виходячи з функціональності PTZ камери, необхідні відповідна клавіатура і приймач, що підтримують функціональність PTZ камери відеоспостереження. Проте в більшості купольних PTZ камер спостереження вже є вбудований приймач.

Типи PTZ камер відеоспостереження

PTZ камери виготовляються як для зовнішнього, так і внутрішнього використання тому вони універсальні. У зовнішніх PTZ камерах голівки панорами і нахилу водонепроникні для несприятливих погодних умов, і надійніші, ніж для внутрішньої камери PTZ. Це обумовлено тим, що на них часто розміщуються важкі корпуси і спорядження, наприклад іч-підсвічування. Корпус внутрішніх PTZ камер відеоспостереження часто зроблений з пластика, і тому вона важить менше. (системы видео наблюдения)

Купольні PTZ камери діють так само, як і стандартні PTZ камери, але відрізняються тим, що обидва типи голівок і електроніка, що управляє, знаходяться усередині куполу. Куполи бувають найрізноманітнішими: від прозорих або напівпрозорих до непрозорих, що робить їх відповідними навіть для дискретних застосувань.

Поворотні купольні камери мають ряд переваг перед стандартними PTZ. Купол може ефективно переміщатися на всіх напрямках, у тому числі обертатися на 360 градусів і дивитися прямо вниз. Купольні камери використовують Auto-Flip для перегляду чого-небудь прямо під ними. Також, Auto-Flip дозволяє камерам спостереження обертатися автоматично, коли щось відбувається прямо під ними.

Особливості PTZ камери відеоспостереження.

Більшість PTZ камер можуть бути запрограмована так, щоб перегляд певних зон відбувався автоматично через заданий проміжок часу. Кількість передвстановлених шаблонів варіюється залежно від виробника і моделі камери, але загальноприйнята кількість моделей, що купуються, від 8 до 32. Здатність камери точно обернутися до заданої позиції змінюється залежно від механіки, електроніки і програмного забезпечення. На додаток до вказівки позиції, PTZ камери можуть бути запрограмовані так, щоб працювати лише тоді, коли відбуваються конкретні зміни навколишнього оточення - шум, рух або зміна температури. Це може бути реалізовано за допомогою таких пристроїв, як детектори рухи, пов'язані з PTZ камерою спостереження. Таким чином, час запису може бути зведений до мінімуму - запис лише найважливіших подій. (Видеокамеры цветные)

Крім того, IP PTZ камери поставляються зі вбудованим IP-адресом, що дозволяє видалене відеоспостереження з будь-якої точки світу, використовуючи стандартний веб-сервер-браузер.

Ще однією особливістю, загальною для PTZ камер є конфіденційне маскування. Забезпечується можливістю маскування областей у полі зору камери, такі як вікна або двері одного з будинків. Позиція маски може перетинатися з рухом камери, так що якщо камера здійснює рухи, або процес масштабування, маска переміщатиметься і змінюватиме свій розмір. Відповідно, те, що має бути приховане залишається прихованим. Це дає користувачеві камери уникнути судових розглядів із-за порушень конфіденційності.


Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Аналогові і IP-камери: конкуренція посилюється
Знаете ли вы, что Sony поддерживает H.264
П'ять кроків на шляху до впровадження IP-відеоспостереження
Выбор сигнализации в квартиру и офис.
Mirasys-Системы IP видеонаблюдения для Украины

Добавить статью

НОВОСТИ
15.10.2012
Почерковедческая экспертиза
Детективное агентство "Кассандра" поможет Вам всего за три рабочих...
19.12.2011
АКЦИЯ! Датчик Ракушка 45 мм в подарок!
Цена/шт 1.32 грн....
19.12.2011
Новые счётчики посетителей GSM передача данных
Передача данных через GSM. Простой принцип работы: счётчик отправляет раз...
22.07.2011
GSM BSE-950 сигнализация беспроводная комплект 129USD уже в продаже
Комплект беспроводной сигнализации GSM BSE– 950 Full. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ 1....
28.02.2011
VIII Международная специализированная выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ - 2011 21-24 сентября 2011
(боевое, служебное, охотничье, спортивное оружие, боеприпасы, оптика...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2008