Разделы портала
Главная портала
Новости компаний
Статьи
Каталог фирм
Деловые контакты
Полезная информация
Авиабилеты
Прайс-листы new
Психология успеха
Безопасность
Горящие путевки
Киев On-line
Карта сайта Главная Контакты
 Сервисы портала
Вход
Условия размещения
Контакты
Реклама на проекте
Бесплатная реклама
Меню раздела Главная: Безопасность Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Инженерно-технические средства защиты  

СТАТЬИ

Правила вибору протипожежних дверей

Найбільш важливе в ухваленні рішення про використання тих або інших протипожежних дверей є відповідність нормативним вимогам, що визначається якістю виробу. У свою чергу, від якості і характеристик підвищується ціна виробу. Як і при виборі будь-яких дверей слід оптимізувати витрати, співставивши їх з необхідними параметрами вогнестійких дверей (двери продажа).

Наприклад, параметр вогнестійкості для дверей буває різним: EI-30 і EI-60, цифри відповідно позначають час, який двері витримують високі температури. Різниця в ціні може досягати 40-50%, але в більшості випадків збільшення стійкості дверей в два рази просто не потрібне.

Не варто забувати, що існують і подібні світлопрозорі конструкції - скляні протипожежні двері обійдуться набагато дорожчим за рахунок вогнетривкого скла. Додатково збільшити вогнестійкість дозволяє використання вузьких смуг скла (зниження площі заскління), які зміщені до скла. Враховуйте те, що зміна розмірів скла збільшує вартість виробу не лише за рахунок збільшення площі скла, але і за рахунок індивідуального виготовлення (до 20% до загальної вартості). 

Складність монтажу самих дверей залежить від ряду чинників, які безпосередньо впливають на його вартість. Наприклад, з якого матеріалу виготовлена протипожежна перешкода (цегла, посилені профілем гіпсокартон або залізобетонні плити), конструкція дверної коробки. Матеріал, з якого зроблені двері, теж важливий. Зазвичай застосовуються металеві двері з покриттям з порошковим забарвленням, проте існують і альтернативи. На 10% дорожче металеві двері з оцинкованої сталі, які призначені для використання в умовах підвищеної вологості і перепадів температур. Дивно, але покриття вогнезахисними і такими, що спучуються від темпереатуры матеріалами не дає відчутного приросту вогнестійкості, зате набагато збільшує ціну (противопожарные двери Киев Украина).

Додатково уважно віднесіться до систем закривання - всі замки мають бути допущеними для випробувань в протипожежних конструкціях, аби при дії високих температур замок продовжував функціонувати. При цьому циліндри замків - пристрої досить прості і на вогнестійкість не впливають, так що вибір не обмежений - можна використовувати і найдешевші замки і з підвищеною секретністю. А ось функція "антипаніка" дуже бажана - особливо на дорогах евакуації, виходах на незадимлювані сходові клітки, - люди повинні мати можливість швидко покинути приміщення.

І нарешті, не забувайте про вибір виробника дверей - від цього залежить дуже багато що. Впливають на якість і вартість виробу: популярність фірми, гарантії, що надаються, наявність власних монтажних і сервісних підрозділів, номенклатура сертифікованих виробів і подібні речі, які обов'язково слід розглядати при покупці.


Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Правила пломбирования вагонов и контейнеров
Дверний доводчик - ознака «цивілізації» дверей

Добавить статью

НОВОСТИ
15.10.2012
Почерковедческая экспертиза
Детективное агентство "Кассандра" поможет Вам всего за три рабочих...
19.12.2011
АКЦИЯ! Датчик Ракушка 45 мм в подарок!
Цена/шт 1.32 грн....
19.12.2011
Новые счётчики посетителей GSM передача данных
Передача данных через GSM. Простой принцип работы: счётчик отправляет раз...
22.07.2011
GSM BSE-950 сигнализация беспроводная комплект 129USD уже в продаже
Комплект беспроводной сигнализации GSM BSE– 950 Full. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ 1....
28.02.2011
VIII Международная специализированная выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ - 2011 21-24 сентября 2011
(боевое, служебное, охотничье, спортивное оружие, боеприпасы, оптика...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2008